STUDNIÓWKA 2019

 

STUDNIÓWKA 2019

Wczoraj w restauracji 32 MOTEL w Gryficach odbyła się studniówka uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach.

 

 

Dostojnego poloneza zatańczyli uczniowie klas czwartych: Technikum Hotelarskiego i Technikum Informatycznego. Przed polonezem maturzyści usłyszeli wiele życzeń z okazji tej wyjątkowej dla nich nocy oraz słowa otuchy przed nadchodzącym egzaminem maturalnym i rady na przyszłe dorosłe życie. Głos zabrali dyrektor szkoły Wiesław Buchwał, wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak i przewodnicząca rady rodziców Emilia Kwiatkowska.

Później była już tylko fantastyczna zabawa w gronie przyjaciół, tłumy na parkiecie i szaleństwo do białego rana. Uczniowie przygotowali własny program artystyczny, który był wielkim zaskoczeniem dla nauczycieli i przybyłych gości.

Moim osobistym zdaniem, to jedna z fajniejszych studniówek na których byłem.

Szczególne podziękowania dla Natalii i Ksawerego (za prowadzenie), dla Radka, Kariny, Dawida, Krystiana, Grześka (za przygotowanie i wystrój), Marka (za filmiki i zdjęcia).

Tu znajdziecie więcej zdjęć - fotki ze studniówki